Přehledná sjezdovka v délce 500 m dosahující náročnosti modrého stupně je ideální nejen pro děti. Díky tříúrovňovému svahu s pozvolným dojezdem si u nás přijde na své začátečník i zdatný lyžař. Pro naprosté nelyžaře doporučujeme BABY VLEK - tažné lano, díky kterému můžete pilovat lyžařské dovednosti od prvních krůčků i pádů.

Vlek TATRAPOMA, pravidelná úprava svahu rolbou, technické dosněžování a večerní osvětlení k zajištění večerního lyžování. Parkování přímo u sjezdovky!

Když počasí a sníh dovolí, provoz je zpravidla zahájen po 27.12., dorazit za námi můžete každý den mezi 9:00 a 16:00. Tak brzy na viděnou :)

photo alt text

Množství upravovaných tras přes hřebeny Orlických hor je jako stvořené pro milovníky běžkování. Orlické hory a sousední polské Bystřické hory poskytují ideální podmínky pro běžecké lyžování všech věkových kategorií.

A abychom vás ještě více potěšili, přímo u našeho areálu naleznete 4,5 kilometru dlouhý okruh, který je nejdelší OSVĚTLENOU tratí pro běžecké lyžování v České republice. Vstup na okruh je zcela zdarma.

Běžkovali jste naposledy na základní škole? Nejste si jisti, jestli si to ještě pamatujete? Chcete si užít jen trochu legrace? Kompletní běžecké vybavení vám rádi zapůjčíme přímo u sjezdovky - a přidáme ještě panáka na kuráž! :)

photo alt text

Jsi učitel "akčňák" a pro svou prima třídu hledáš místo pro lyžařský kurz? Náš areál je tou nejlepší volbou! Na dětské kolektivy se zaměřujeme již více než 25 let a za tu dobu už opravdu víme, po čem (nejen) děti touží :) Zakládáme si na osobním přístupu ke každému z vás - vždy se snažíme přizpůsobit potřebám jednotlivých kolektivů :) Snad ne nadarmo se - za ty roky - pyšníme tisíci uličníků, kteří pilovali své lyžařské dovednosti právě u nás!

Školy se těší ze speciálních podmínek: možnost výhradní rezervace daného objektu, exkluzivní cena pobytu, stravování 5x denně včetně pitného režimu, zvýhodněné podmínky pro pedagogy, aj.

Tak neváhej a rezervuj si svůj zimní pobyt ještě dnes, termíny rychle mizí! :)