photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text
photo alt text

Ubytování na Bedřichovce je zajištěno v jednoduše zařízených pokojích se sdíleným sociálním zařízením pro každé poschodí. Celková kapacita čítá 48 lůžek ve 14 pokojích. Součástí chaty je retro jídelna, kde probíhá stravování hostů z obou objektů. Pro večerní relaxaci je k dispozici bar se společenskou místností - klubovnou, kde se nachází TV a WiFi připojení. Na co dalšího se na Bedřichovce můžete těšit?

  • stolní fotbálek, ping pong, knihovnička pro dlouhou chvíli, zapůjčení společenských her
  • minigolf, hřiště na malou kopanou, trampolína, rotunda - kryté ohniště, pískoviště a spoustu dalšího místa pro trávení pohodových chvilphoto alt text

Jsi učitel, sbormistr zpěváčků či orchestru, trenér judistů, tanečnic, vedoucí tábora nebo prostě jen nadšenec, který rád sdružuje príma lidi? Přijeď to zkusit i k nám! :) Každé skupině se vždy přizpůsobíme a vytvořime pohodlné zázemí - ať už pro trénink, hudební zkoušku, táborové aktivity nebo v rámci školy v přírodě.. na tenhle pobyt tvoje parta jen tak nezapomene! :)

Bedřichovka je vhodná pro děti předškolního věku a mladší žáky..

Skupiny se těší ze speciálních podmínek:  možnost výhradní rezervace objektu, exkluzivní cena pobytu, zvýhodněné podmínky pro pedagogy, aj.

Tak neváhej a rezervuj si svůj pobyt ještě dnes, termíny rychle mizí! :)